Histori Seksi

Një histori erotike në Shkodër qe skam per ta harruar sa të jem gjallë!

ngjarje e vertete seksi ne shkoder qirje

Kjo është një histori erotike e imja personale që më ka ndodhur. Është 100% e vërtët. Mu desh të ikja për Shkoder që të merja një porosi. Hipa në një taksi dhe u nisa për në Shkoder. Bënte një vapë e tmershme por isha i detyruar të shkoja.

Arrita në vend por miku që duhet të takoja nuk kishte ardhur akoma. I bie telefonit të tij por del i fikur. U merzita shumë, s’dija ç’të bëja e ku të vija. Shikoj reth e rotull dhe vendosa të ulem në një fast-food të ha diçka, sepse nuk kisha ngrënë darkë.

Vjen kamarjerja të marë porosinë unë ngre koken dhe u shtanga përnjëresh… ç’të shikojë para meje del një vajzë me flokë të zinj me një trup paksa elegant por me ca forma që të rënqethej mishi.
Kishte veshur një këmishë të hollë të tejdukshme, sa i dukeshin dhe sytjenat ngjyrë rozë dhe një minifund i zi. Ia ngula sytë dhe për një minutë mbeta me gojë hapur.

SEKS NE SHKODER

ngjarje e vertete seksi ne shkoder qirje

Ajo e kuptoi që u mahnita prej saj dhe më buzëqeshi aq ëmbël sa mu ngjeth mishi. Erdha në vete dhe ia dhashë porosinë. Ajo u nis drejt banakut por gjysmën e shikimit e mbajti nga mua dhe duke u kthyer nga banakjeri më shkeli syrin.

Tashmë isha në qellin e shtatë. E humba kontrollin… ajo më pas më sjell porosinë dhe më pëshpëriti diçka në vesh shumë lehtë dhe ëmbël, por unë isha shushatur dhe nuk mora vesh asgjë se çfar më tha, kështu që porosita dhe diçka për të pirë.
Ajo ma sjell pijen dhe këtë radhë më flet me zë normal e më thotë, për 5 minuta lë turnin, unë do futem në tualetin e burrave më thotë dhe ti eja pas.

Nuk u besoja veshëve të ishte e vërtetë ajo që tha? S’dija se ç’të bëja nga gëzimi. Isha i eksituar në maksimum.
Lokali ishte thuaj se i boshatisur dhe ajo u nis për tek tualeti. Unë ndiqja me sy veprimet e saj. E pashë që hyri tek tualeti i burrave dhe u ngrita në këmbë. Trupi po më lëshonte miza.
Nisem drejt saj dhe sa hap derën ajo më kap prej jake dhe më tërheq drejt trupit të saj. Mbylli derën me çelës dhe filloi të më thithte buzët. Unë ia çova duart tek vithet e rumbullakta që i kishte si top.

Ia shtrëngova fort dhe ajo nxori një klithmë të lehtë. U rotullua e mi ktheu vithet dhe filloi ti vërtiste, e i hapi këmbët dhe u përkul. Unë fillova t’ia ngre minifundin duke ia fërkuar shalët, deri sa arita tek zogu i saj që i kishte vajtur temperatura 90*C, nuk durova më ia hoqa dhe këmishën dhe fillova t’i puth gjokset dhe kurizin e saj. Njgjyra e lëkurës së erët më shtonte më shumë dëshirën… ia hoqa edhe brekët dhe ohhh zot…
Kaq mbaj mend, pjsesën tjetër e merrni vetë me mend.

Lini një Përgjigje